Wformie24.pl zdobywcą nagrody Złoty Champ w plebiscycie The Champ Awards!

Autor: redakcja wformie24.pl

Wformie24.pl zostało uhonorowane nagrodą Złoty Champ w IV edycji plebiscytu The Champ Awards organizowanej przez agencję marketingu sportowego ABK Sport we współpracy z Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. Zwyciężyliśmy w kategorii Running Awards Publikacje, pokonując 7 innych konkurencyjnych portali i wydawnictw poświęconych tematyce biegania.

Jury IV edycji konkursu The Champ Awards uhonorowało serwis Wformie24.pl najwyższą nagrodą – Złotym Champem – w kategorii Running Awards Publikacje. Wyróżnienia przyznawane są firmom i instytucjom, które w znaczący sposób przyczyniają się do łączenia sportu z biznesem.

Złoty Champ dla serwisu Wformie24.pl w kategorii Running awards publikacje

Wręczenie nagród odbyło się 30 stycznia 2017 roku w budynku Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Poprzedziła je debata pt. „Sport & Biznes – czy warto dbać o pracownika?” zorganizowana przez agencję komunikacji marketingowej ABK Grupa we współpracy z Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.

Wformie24.pl reprezentowała redaktor prowadząca serwisu Aleksandra Urbaniak i redaktor Anna Sierant. Wyróżnienie wręczył słynny hokeista i Ambasador The Champ, Mariusz Czerkawski. Zwycięzcom gratulował Roman Fedorczuk, prezes ABK Sport.

Laureaci plebiscytu The Champ Awards

Wśród innych laureatów konkursu znaleźli się m.in. Legia Warszawa, firma Dako, UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A, Grupa Lotos, PKN Orlen, NC+. Obecność Wformie24.pl w gronie tak wybitnych marek to wielkie osiągnięcie, które świadczy o uznaniu, jakim nasz serwis cieszy się w środowisku sportowym i biznesowym.

Warto wiedzieć

Ważne

The Champ Awards

Nagrody The Champ Awards przyznawane są od 2011 roku za najlepsze kampanie marketingowe i promocyjne związane ze sportem. Inicjatorem konkursu The Champ jest prezes ABK Sport Roman Fedorczuk, a jego honorowym ambasadorem od początku istnienia jest hokeista Mariusz Czerkawski. Organizatorzy, poprzez wyróżnienie najlepszych firm i instytucji, chcą przyczynić się do rozwoju polskiego sportu oraz zacieśnić współpracę między sportowcami a sferą biznesu. Umożliwi to zwiększenie prywatnych i publicznych nakładów na programy upowszechniające kulturę fizyczną.

Nagrodzeni w konkursie The Champ Awards to produkty, marki, agencje, kampanie reklamowe i marketingowe, osoby, organizacje, które wyróżniły się swoja postawą i wynikami osiągniętymi przez innowacje, unikalność i znakomicie prowadzone działania marketingowe, a swoją postawą wytyczają nowe kierunki w rozwoju sportu i rekreacji w Polsce. To również wizjonerzy, innowatorzy, kreatorzy mający unikalne osiągnięcia na niwie powiązania sportu i biznesu.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij print wydrukuj
Zobacz także
Tagi: awards, champ, The
Zdjęcia: Materiały prasowe

Aktualizacja: 01.02.2017

DlaPacjentow24.pl
Najpopularniejsze artykuły
Jak biegać, żeby schudnąć? Ile kilogramów można schudnąć, biegając? Jak biegać, żeby schudnąć? Ile kilogramów można schudnąć, biegając?

Jak biegać, żeby schudnąć? Podstawowa zasada brzmi: biegaj regularnie i w odpowiednim tempie. Nie...

więcej

237

Muzyka do biegania: ranking 10 piosenek, które dadzą ci energetycznego „kopa” Muzyka do biegania: ranking 10 piosenek, które dadzą ci energetycznego „kopa”

Muzyka do biegania to dla niektórych nieodłączny element codziennego treningu. Dobra piosenka...

więcej

80

Bieganie na czczo czy po śniadaniu? Kiedy lepiej biegać? Zasady porannego treningu Bieganie na czczo czy po śniadaniu? Kiedy lepiej biegać? Zasady porannego treningu

Bieganie na czczo czy po śniadaniu? Kiedy lepiej biegać? Niektórzy zawodowi sportowcy dzień...

więcej

76

Trening interwałowy - bieganie dla kobiet Trening interwałowy - bieganie dla kobiet

Biegowy trening interwałowy jest przeznaczony dla każdego, a zwłaszcza dla kobiet zmagających się...

więcej

73

Eksperci

Spalenie 1 kg tkanki tłuszczowej to wydatek energetyczny około 7 000 kcal. Aby spalanie było bezpieczne i przyniosło właściwy skutek, należy zmniejszyć ilość spożywanych kalorii o 10-15% lub dodać...

Odchudzanie jest złożonym procesem, bezpośrednio związanym z naszym metabolizmem. Gdy na własną rękę zmniejszamy ilość dostarczanej energii z pożywienia i/lub zwiększamy wydatek energetyczny...

Konsekwencja w działaniu i motywacja to podstawa sukcesu w odchudzaniu. Widać, że Tobie tego nie brakuje, tak trzymaj. Jesteś osobą młodą, czeka Ciebie jeszcze długa droga w poznawaniu swojego ciała...

Forum
data

Marzec 26, 2017

Ja też stosowałem Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnąć. W końcu mam sześciopak

data

Marzec 25, 2017

duży wpływ na bóle mięśni, stawów, zmeczenie, stres ma brak magnezu w organizmie dlatego trzeba go uzupełniać. Ja polecić mogę ten preparat http://biowitalni.pl/sport/434-olejek-magnezowy-sport-spray-100ml.html szczególnie sportowcom którzy często trenują i odczuwają właśnie dolegliwości...

data

Marzec 21, 2017

czeeeeeeeeeeeeesc

data

Marzec 17, 2017

Czy te ćwiczenia są dobre na pozbycie się nadmiaru stałego tłuszczu na brzuchu? Biorę Liporedium i mam pas do stymulacji mięśni brzucha ale to jak dla mnie zamało. Chciałbym rozpocząc ćwiczenie mięśni brzucha ale nie wiem czy akurat ten zestaw ćwiczeń. Jakie ćwiczenia sa najlepsze na...

Aktywna społeczność

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.