Ćwiczenia w parze - sposób na dodatkową motywację [WIDEO]

2019-02-11 12:38 Aleksandra Urbaniak

Ćwiczenia w parach nie tylko pomogą w zachowaniu szczupłej sylwetki, ale także lepiej zmotywują do treningu. Wspólny wysiłek jest dużo przyjemniejszy i, dzięki wzajemnej mobilizacji, daje lepsze rezultaty. Zobacz wideo, aby poznać różne warianty ćwiczeń we dwoje.

Pamiętasz ćwiczenia w parach na zajęciach WF-u? Wbrew pozorom, to wciąż dobry sposób na bycie w formie, nawet jeśli już dawno nie chodzisz do szkoły. Możesz je wykonywać z partnerem, z koleżanką czy kolegą i oprócz spalania kalorii po prostu dobrze się bawić!

Przykładowy zestaw ćwiczeń w parze prezentują trener personalny Szymon Gaś oraz dziennikarka i miłośniczka fitness Katarzyna Kępka

Ćwiczenia mają charakter ogólnorozwojowy i zostały przygotowane z myślą o wzmocnieniu różnych partii ciała. Warto do wspólnego treningu dodać energetyczną muzykę i razem wspierać się w dążeniach do wymarzonej sylwetki.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie cenie 1,00 zł i zyskaj dostęp do numerów archiwalnych! W nr 6/2020 "Zdrowia" m.in.: jak działają jelita, 10 pytań o wazektomię, uzależnienia a płeć, dłonie pod ochroną, ćwiczenia na smukłe nogi. "Zdrowie" to 76 stron rzetelnej wiedzy!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie  6/2020
KOMENTARZE
Adam
|

Bardzo fajne ćwiczenia. Na siłowni można też użyć sprzętu do ćwiczeń i trening robi się ciekawszy. U mnie trenuje wiele par i zauważyłem że fajną opcją jest zrobienie toru przeszkód i próbować dogonić partnerkę/partnera bo wprowadza to jeszcze element zabawy dzięki czemu możemy trenować więcej, dłużej i ciężej a przede wszystkim sprawia nam to więcej radości.