Jak szybko wymodelować brzuch, uda i pośladki

2020-04-21 11:45 Maria Puchałka

Brzuch, uda i pośladki... To do nich najczęściej masz zastrzeżenia. Rozwiązaniem mogą być dobrze dobrane ćwiczenia, musisz je jednak regularnie wykonywać.

Nogi, brzuch i pośladki - te partie ciała przysparzają kobietom najwięcej kompleksów. Co zrobić, żeby wyglądać lepiej? Na poprawę samopoczucia i kondycji najlepsze będą ćwiczenia. Zobacz na zdjęciach, jak ćwiczyć w domu, żeby wzmocnić mięśnie i zrzucić nadmiar kilogramów.

miesięcznik "Zdrowie"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie cenie 1,00 zł i zyskaj dostęp do numerów archiwalnych! W nr 6/2020 "Zdrowia" m.in.: jak działają jelita, 10 pytań o wazektomię, uzależnienia a płeć, dłonie pod ochroną, ćwiczenia na smukłe nogi. "Zdrowie" to 76 stron rzetelnej wiedzy!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie  6/2020
KOMENTARZE
Nina
|

Sprawdzę tę promocję ;) skoro poruszyłaś ten temat no i trzymam kciuki za wytrwałość :)

Julka
|

Ninka ja zrobiłam sobie postanowienie na swoje urodziny dwa tygodnie temu, że będę jeździć rowerem żeby sie wyrzeźbić troszkę ;)
Na razie mogę powiedzieć tylko tyle że mam rower z promo w media exp. i kask i dziś jechałam 5 raz do pracy. Jeśli zapytasz mnie za kilka miesięcy to z pewnością powiem coś wiecej

Ninka
|

A czy któraś z Was próbowała wyodelować sobie uda jazdją na rowerze, bo z jednej strony chcę swojeładnie wyżeźbić ale boję się, że mięśnie mi się za bardzo rozrosną