Wyzwanie #Fit4Summer - trening #10 LIVE

2017-06-12 15:00 redakcja Wformie24.pl

10. trening wyzwania #Fit4Summer bazuje na ćwiczeniach tabata. Krótki, ale ultraintensywny wysiłek interwałowy sprawi, że proces spalania tkanki tłuszczowej wydłuży się do kilkunastu godzin po treningu. Efekt? Będziesz chudnąć nawet podczas odpoczynku!

Ćwiczenia tabata, z którymi zmierzysz się w treningu #10 wyzwania #Fit4Summer, to najskuteczniejsza broń w walce z oponką i cellulitem. Ćwiczenia opracowane przez Fit Mom Anię Dziedzic przyspieszą Twój metabolizm, a przy tym wyszczuplą najbardziej problematyczne części ciała: uda, pośladki oraz brzuch.

Obejrzyj zapis transmisji LIVE z Facebooka Fit Mom Ani Dziedzic.

Jak ćwiczyć?

Przed tobą do wykonania 3 mini-treningi tabata. Każdy trening opiera się na trzech ćwiczeniach, które powtarzamy kolejno po 20 sekund z 10-sekundową przerwą. Cały blok wykonujemy 4 razy. Pamiętaj - zachowaj szybkie tempo, bo tylko wtedy uruchomisz w swoim organizmie mechanizmy, które spowodują spalanie tkanki tłuszczowej nawet do kilkunastu godzin po zakończonym wysiłku.

Rada Ani: jeśli nie możesz wykonać treningu 20-minutowego rano, to zrób go ok. 18.00, żeby mieć co najmniej godzinę odpoczynku przed dłuższym treningiem wieczornym.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE
Ania
|

Aniu, super masz treningi, widac ze duzo pracy wkladasz w swoja prace a raczej pasje. Kibicuje Ci bardzo I cwicze z Toba