Start drużyny wformie24.pl w Runmageddon Rekrut [RELACJA, ZDJĘCIA]

2015-04-28 14:09 redakcja Wformie24.pl

Obejrzyjcie relację fotograficzną z debiutu drużyny wformie24.pl na trasie Runmageddonu Rekrut. Mamy nadzieję, że oglądając zdjęcia poczujecie atmosferę towarzyszącą naszym zmaganiom i zarazicie się pozytywną energią, która emanowała od wszystkich, którzy wzięli udział w zawodach. W imieniu redakcji dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy stworzyli ten niesamowity team!

To było rekordowe wydarzenie - Runmageddon Rekrut 18 i 19 lipca zgromadził na starcie aż 3000 zawodników, a do organizatorów przyłączyła się pogoda i oprócz dwudziestu piekielnych przeszkód do pokonania, uczestnikom zafundowano niemiłosierny skwar (termometry wskazywały 36 st. C). Tym razem organizatorzy przeszli samych siebie (a znani są z nieprzeciętnej wyobraźni) i zaserwowali taką ilość błotnych bajorek, szuwarów z wodą sięgającą po szyję, kąpiel w pianie i w kontenerze z lodem, że pomimo żaru, który lał się z nieba, nie było szans na choćby centymetr kwadratowy suchego ubrania.

O tym, że można pokonać całą trasę w 36-stopniowym upale i pomimo ponadludzkiego wysiłku, którego wymagało pokonanie kolejnych przeszkód, radośnie pozować do zdjęć, pokazujemy w poniższej galerii.

Słowa nie oddadzą emocji towarzyszących zawodnikom i kibicom - to trzeba przeżyć:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie cenie 1,00 zł i zyskaj dostęp do numerów archiwalnych! W nr 6/2020 "Zdrowia" m.in.: jak działają jelita, 10 pytań o wazektomię, uzależnienia a płeć, dłonie pod ochroną, ćwiczenia na smukłe nogi. "Zdrowie" to 76 stron rzetelnej wiedzy!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie  6/2020
KOMENTARZE