Taniec LATINO SOLO tylko dla pań

Latino solo to świetna zabawa dla wszystkich pań – także singielek. Kochasz tańczyć, ale nie masz z kim? Zapisz się na kurs tańca latino solo, a oprócz relaksu i poprawy humoru zyskasz szczuplejszą sylwetkę i seksapil.

Latino solo to zmysłowy, ekspresyjny taniec. I najlepsza szkoła wdzięku i seksapilu. Gorące rytmy latynoamerykańskie sprawiają, że nogi same rwą się do tańca. W jednej chwili wprawiasz w ruch całe ciało – dotleniasz mózg, wyciszasz nerwy, korygujesz postawę. A co najważniejsze, dajesz upust emocjom i uwalniasz wyobraźnię.

Co to jest latino solo?

Latino solo są to zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, samby, rumby i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo. A przy okazji – bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy.
Zajęcia składają się z kilkuminutowej rozgrzewki, po której następuje nauka poszczególnych tańców, a na koniec przeprowadzany jest stretching, czyli ćwiczenia rozciągające i relaksujące.

Dla kogo latino solo?

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich pań – niezależnie od ich wieku. Są jednak grupy dla dzieci i dorosłych. Najmłodsze uczestniczki mają po siedem lat, najstarsze są po sześćdziesiątce.

Co daje taniec?

Latino solo ma za zadanie poprawić i usprawnić całe ciało. Rozgrzewka składa się z ćwiczeń wzmacniających poszczególne partie ciała: brzuch, talię, ramiona, bark. Właściwy trening to wysiłek głównie dla ud i pośladków, chociaż taniec, tak naprawdę, rozwija wszystkie mięśnie. Te zajęcia nie tylko kształtują zgrabną sylwetkę, ale również poprawiają humor.

Czytaj też: 3 skuteczne ćwiczenia na smukłą talię

Latino solo - jak, gdzie?

Zajęcia trwają zazwyczaj 60 minut, odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. Szkoły tańca proponują kilka stopni zaawansowania. Po pełnym kursie uczestniczki będą potrafiły zatańczyć na parkiecie większość tańców latynoamerykańskich.

Poznaj inne seksowne tańce:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE
teszl
|

tak słyszałam o tym od koleżanki ze Szczecina, kiedy i gdzie taki kurs odbędzie sie w Jeleniej Górze, gdzie mieszkam?Myślę, że znalazłyby sie odważne kobiety, chcące potańczyć i pozbyć sie nadwagi?? Pozdrawiam

Temawa
|

Chętnie bym skorzystała z takiej możliwości, ale czy i kiedy będzie również w Tarnowie?

miriam1
|

Super, chętnie bym skorzystała. Chętnie kupię płytę jeśli jest do dostania.

Ja-Nina
|

Nareszcie w Polsce - BRAWO! Tylko dlaczego tylko w Warszawie? Może ktoś wie gdzie można chociaż dostać płytę>?