Trening w parku: ćwiczenia na ławce

2020-06-19 10:05 Ola Żelazo

Trenerka fitnessu Ola Żelazo potwierdza, że efektywnie ćwiczyć można wszędzie. Wypróbuj jej propozycje ćwiczeń w parku. Zobacz galerię zdjęć z ćwiczeniami na ławce i przekonaj się, że taki trening jest równie dobry, jak ten przy użyciu profesjonalnych urządzeń z siłowni.

Chcesz spróbować ćwiczeń na ławce? Obejrzyj zdjęcia instruktażowe.

Zalety ćwiczeń na świeżym powietrzu

Aby mieć piękne, szczupłe, lekko umięśnione sprawne ciało, wcale nie trzeba spędzać po kilka godzin dziennie na siłowni. Jeśli nie jesteś fanką ćwiczeń w zamkniętych pomieszczeniach, a jednocześnie zależy ci na wysportowanej sylwetce, mam dla ciebie świetną wiadomość.

Jest cały szereg ćwiczeń i treningów, które możesz wykonywać na dworze. Nie będziesz potrzebować do tego żadnego dodatkowego sprzętu, specjalistycznych ubrań czy nieskończonej ilości czasu.

Wypróbuj ćwiczenia na ławce

W przedstawionym treningu główną rolę grasz ty, a w zdobyciu mięśni i spaleniu tłuszczu pomoże ci zwykła ławka, którą znajdziesz w każdym parku, na osiedlu czy przed sklepem.

W tym ostatnim miejscu trening może okazać się najbardziej skuteczny, zwłaszcza, jeśli zaangażujesz do niego siatki z zakupami albo zgrzewki wody. Pamiętaj przy tym, żeby ciężar rozłożyć równolegle w obie ręce. Znajdź ławkę w najbardziej dogodnym dla ciebie miejscu i ruszaj do ćwiczeń!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE
Anka Maj
|

Samemu też chcę zacząć ćwiczyć tylko nie wiem jeszcze jakie sprzęty kupić do domu. Atlas za dużo zajmuje miejsca, mam pytanie czy wystarczy sama ławka treningowa z dodatkami na przykład taka http://www.open-youweb.com/... czy lepiej kupić coś lepszego ?

Anna
|

Mnie tez się podoba ale nie da się tak wymodelować sylwetki bo pogoda nie będzie sprzyjać naszemu regularnemu treningowi. Trening na ławce w parku traktowałabym raczej jako formę rekreacji oprócz treningu na siłowni pod bacznym okiem trenera.

Malwina
|

Fajne są ćwiczenia na świeżym powietrzu. Teraz w modzie są siłownie zewnętrzne ale pewnie nie w każdym mieście jest już możliwość, aby ćwiczyć na powietrzu. Siłownia zewnętrzna jest zupełnie darmowa i to jest fajne. Najlepiej zawsze mi się ćwiczy ze znajomymi... szybko czas leci, relaksujemy się i ćwiczymy.