Ćwiczenia

Słaba kondycja nie dotyczy tylko osób początkujących. Z tym problemem mogą się borykać także osoby regularnie uprawiające sport. Jeśli doskwiera ci zadyszka lub podczas wykonywania ćwiczeń drżą mięśnie, to znak, że czas skupić się nad poprawą kondycji. Czym tak naprawdę jest koncycja? Jakie są sposoby na szybką poprawę kondycji?
Jak zatrzymać młodość? To pytanie spędza sen z powiek niejednej kobiecie. Ba! Lekarze, naukowcy i badacze z różnych krańców świata też się nad tym głowią. I choć nieustannie opracowywane są coraz to nowocześniejsze zabiegi kosmetyczne, wciąż najlepszą receptą na zatrzymanie młodości jest mieszanina zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej i pogody ducha.
Rozciąganie pleców łagodzą bóle pleców i skutecznie im zapobiegają. Jednak uwaga - nie wszystkie ćwiczenia rozciągające mięśnie pleców są dla każdego. Należy dostosować trening do możliwości. Poznajcie ćwiczenia na rozciąganie pleców.
Przysiady bułgarskie są wariantem znanego nam wszystkim ćwiczenia. Jak poprawnie wykonać przysiad bułgarski? Jakie partie mięśni angażuje? Zobacz.
Amnezja pośladków, to wbrew pozorom bardzo poważny problem. Okazuje się, że mogą one stracić pamięć mięśniową, przez co będziemy mieć kłopoty np. z zachowaniem prawidłowej postawy ciała. Czyli mówiąc żartobliwie rzecz będzie o pośladku, który pamięć stracił. Albo o takim, który umarł, bo problem ten bywa nazywany także MARTWYM POŚLADKIEM!
Siłownie, kluby fitness i wiele innych obiektów sportowych wznowiły działalność 6 czerwca i od tamtej pory można z powodzeniem wrócić do treningów. Jednak wakacje, piękna pogoda sprawiły, że wiele osób czekało z powrotem na 1 września. Zobaczcie, o czym trzeba pamiętać idąc na "siłkę" po dłuższym czasie przerwy i w trakcie pandemii wirusa.
Trening mięśni brzucha nie musi być długi, żeby był efektywny. Jak zrobić piękny kaloryfer w 20 minut dziennie? Poznaj te ćwiczenia.
Ćwiczenia z ciężarkami wzmacniają nie tylko mięśnie ramion. Niewątpliwie warto je wykonywać, a jeśli jesteś na samym początku drogi do wzmocnienia i wyrzeźbienia ramion - zobacz, jakie ćwiczenia musisz wykonywać!
Małgorzata Rozenek-Majdan to gwiazda, która wiele wysiłku wkłada w powrót do formy po porodzie. Nie wstydzi się swojego ciała, a ćwiczenia, które wykonuje nie są obciążające. Wraca do formy z głową - zobaczcie, jak. I jak wiele ją to kosztuje...
Efekty ćwiczeń ABT to nie tylko płaski brzuch, szczuplejsze uda i zgrabne pośladki. „Efekty uboczne” ćwiczeń na dolne partie ciała to także m.in. mniej widoczny cellulit i wyprostowana sylwetka, dzięki której piersi stają się bardziej wyeksponowane. Sprawdź, jakie jeszcze efekty daje trening ABT.
World's Greatest Stretch jest dynamiczną formą rozciągania i mobilizacji. To jedno z najlepszych ćwiczeń mobilizacyjnych. Jest stosunkowo proste, lecz potrafi zdziałać cuda, jeśli chodzi o poprawę zakresu ruchu w stawach. Sprawdź, jak poprawnie wykonać World's Greatest Stretch.
Czy robić makijaż na fitness? Wydaje się, że makijaż podczas dużego wysiłku fizycznego nie jest wskazany. Jednak istnieją sposoby, żeby wyglądać dobrze na zajęciach fitness i jednocześnie nie szkodzić cerze. Zobacz, jak zrobić lekki makijaż na fitness.

Skuteczne ćwiczenia odchudzające i modelujące brzuch, uda, pośladki, ramiona i plecy. Zestawy ćwiczeń na wideo i plany treningowe. Atlas ćwiczeń na wszystkie partie ciała.