Trening w parku: ćwiczenia przy drzewie

2020-06-19 10:17 Ola Żelazo

Jak ćwiczyć przy drzewie? Zacznij od wybrania najpiękniejszego drzewa w parku. Potem obejrzyj galerię ze zdjęciami instruktażowymi i poznaj zdrowotne zalety treningu w parku. Ćwiczenia rozciągające i relaksujące przy drzewie prezentuje trenerka fitnessu Ola Żelazo.

Lubisz ćwiczyć w parku? Ćwiczenia rozciągające przy drzewie to pomysł na rozgrzewkę przed właściwym treningiem.

Efekty ćwiczeń na świeżym powietrzu

Obcowanie z naturą zawsze jest przyjemnością. Każdy spacer, jogging, nordic walking czy marsz na świeżym powietrzu przyniesie mnóstwo korzyści. Dotleni organizm, poprawi krążenie krwi, złagodzi stres, a patrzenie na kolor zielony odpręży i poprawi skupienie po powrocie do pracy. Udowodniono, że w czasie 30 minut aktywności na zewnątrz, wydzieli się więcej hormonu szczęścia w organizmie, niż podczas treningu w pomieszczeniu zamkniętym.

Wypróbuj ćwiczenia przy drzewie

W związku z powyższym, zachęcam do aktywności na powietrzu. Bez względu na to, jaką formę wybierasz, znajdź na swojej drodze najpiękniejsze drzewo i wykonaj przedstawiony zestaw ćwiczeń. Dzięki nim wzmocnisz ciało, rozciągniesz mięśnie i na pewno poczujesz napływ energii. A zatem, do ćwiczeń!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie cenie 1,00 zł i zyskaj dostęp do numerów archiwalnych! W nr 6/2020 "Zdrowia" m.in.: jak działają jelita, 10 pytań o wazektomię, uzależnienia a płeć, dłonie pod ochroną, ćwiczenia na smukłe nogi. "Zdrowie" to 76 stron rzetelnej wiedzy!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie  6/2020
KOMENTARZE
Karola
|

Takie ćwiczenia to raczej mało dają i nie wyglądają jak jakiś trening który mógłby się do czegoś przydać jak np. zumba.